WOW! – Naprawdę często to słyszymy

Ciężko pracujemy na swoją reputację. Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie, umiejętności, wiedzę i ultradokładność. Zobacz, co myślą o naszych usługach.

Grzegorz Mikołajewski

Pięć gwiazdek to za mało na ocenę pracy jaka została wykonana. Efekt oszałamiający. Panowie wykonali kawał roboty. Rzetelność, kontakt, solidność to cechy które plasują ich na pierwszym miejscu. Polecam i jeszcze raz dziękuję za efekt mojego Saaba.
Profesjonalna firma. Dokładnie i solidnie w dodatku w miłej atmosferze. Zakres prac, cena i czas ustalone z góry i wszystko wykonane wzorowo. Takie firmy zawsze będą miały klientów i polecenia. Dziękuję i pozdrawiam :)

Aga Solińska

Przemek Wójcik

POLECAM!! Długo szukałem firmy, która oklei mi samochód folią samoregenerującą oraz zrobi mi powłokę ceramiczną na moim aucie. Najpierw szukałem przez googla, rozmawiałem z kilkoma firmami, a następnie zapytałem moich znajomych. Ku mojemu zaskoczeniu 4 na 5 było w Łowcach. Wszyscy wychwalali. Ponieważ auto traktuję jako część mojego życia, postanowiłem zaryzykować... PETARDA!! Już pierwszy kontakt z firmą dał mi przekonanie, że chłopaki wiedzą co robią. Auto wyszło super, jestem bardzo zadowolony i będę POLECAŁ dalej. Dzięki chłopaki do następnego!

Łukasz Bińczak

Polecam w 100%! Pełny profesjonalizm w wykonywanych pracach, Pan Krzysztof zna się na tym jak nikt inny. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie klienta i wytłumaczyć cały proces który będzie wykonywany na aucie. Moje auto wyjechało od Łowców blasku jak z salonu drugi raz się cieszyłem jak dziecko po odbiorze :)) Efekt końcowy mega Jeszcze raz Dziękuje Panie Krzysztofie i fajnie że wspólnymi silami wsparliśmy WOŚP polecam!!!!!
Zadania zlecone Łowcom polegały na regeneracji fotela kierowcy oraz zabezpieczeniu lakieru na samochodzie osobowym. Usługa została wykonana w umówionym terminie i budżecie. Dobry kontakt z firmą i fachowa realizacja Właściciel pozytywnie zakręcony na punkcie motoryzacji :) Polecam Łowców Blasku, jako profesjonalne studio auto detailingu.

Seweryn Pietrucha

Konrad Krawczyk

Na początek fachowe oględziny powłoki lakierniczej pojazdu, porada co należało by zrobić i ustalona cena za wykonaną usługę. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Samochód odebrany w umówionym terminie po dwuetapowej korekcie lakieru i nałożeniu wosku odzyskał swój fabryczny blask. Panowie wykonali kawał dobrej roboty i jak przystało na nazwę firmy "złowili' to co trzeba :) Efekt...Musicie się sami przekonać ;) Na koniec bardzo miła niespodzianka w postaci małego upominku :)Zdecydowanie polecam! Konrad
Dokładni, solidni, z okiem do samochodów i wielką pasją, że ja polecam, to mało, ale moje auto poleca! Dziękuję załodze za oddanie mi taaaakiej igły

Agnieszka Wróblewska

A co możemy zrobić dla Twojego auta?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną ocenę stanu samochodu!

DO GÓRY