Inny wymiar dbania o samochód

Zapewniamy holistyczną pielęgnację samochodu opartą o ideę car detailingu – wieloetapowego i precyzyjnego odświeżania wnętrza i karoserii pojazdu. Dzięki niej Twoje auto zachowa lub na powrót odzyska blask nowości – zupełnie jakby właśnie wyjechało z autoryzowanego salonu.

Powłoki ceramiczne

W Łodzi jesteśmy pierwszymi i jedynymi instalatorami powłok ceramicznych Opti Coat Pro. Jako jedna z kilku firm w Polsce kładziemy je również metodą natryskową.

Regeneracja lakieru

To zabieg przywracający salonowy stan karoserii. Lakier odzyskuje głębię koloru i nabiera szklistego blasku. Proces odnowy jest trwały i absolutnie bezpieczny dla głębszych warstw lakieru.

Oklejanie samochodów

Folia Llumar to najmocniejsza z dostępnych na rynku. Stanowi ochronę lakieru przed odpryskami, rysami, obcierkami i zmatowieniem wywołanym przez czynniki chemiczne i organiczne.

Regeneracja skóry

Pielęgnujemy i konserwujemy samochodową skórę produktami Leather Ottimo. W przypadku nieodwracalnych uszkodzeń przeprowadzamy gruntowną regenerację, która skórzanym elementom przywraca naturalny wygląd i kolor.

Auto detailing

Gwarantujemy przemyślany i wieloetapowy detailing wewnętrzny i zewnętrzny. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technologii i środków z segmentu premium.

Usługi dodatkowe

Wśród naszych usług znajdują się drobniejsze zabiegi, m.in. renowacja chromów, zabezpieczanie felg, „niewidzialna wycieraczka”, a nawet polerowanie i matowienie szyb.

Twoje auto jeszcze nigdy tak nie lśniło!

Wizyta na myjni to nie wszystko. Powierz swój samochód naszym fachowcom w autospa. Efekt Cię zachwyci!

Powłoki ceramiczne

Potrzebujesz zabezpieczenia lakieru? Nasza ceramiczna powłoka OptiCoat jest ekstremalnie twarda, hydrofobowa, łatwa w czyszczeniu (kurz niech spływa!), a do tego kosmicznie błyszcząca. Będziesz świecił przykładem na parkingu!

Renowacja lakieru

Po renowacji lakieru nawet kolor nabierze mocy. Z karoserii znikną wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Od teraz przejrzysz się w masce jak w lustrze!

Oklejanie samochodów

Twoje auto i folia stanowią wyjątkowo dobrany duet! Przezroczysta folia Llumar, którą okleimy Twoje auto, skutecznie chroni przed otarciami na parkingu, blaknięciem, odpryskami, zmatowieniem oraz wżerami. Karoseria jak nowa – bo pod najlepszą ochroną!

Renowacja skóry

Mówią, że najważniejsze jest wnętrze… Dla nas też, dlatego oprócz upiększania karoserii oferujemy także renowację skórzanych elementów w środku. Ciesz się piękną, zadbaną i trwałą tapicerką. Na dodatek, odporną na zabrudzenia!

Auto detailing

A może potrzebujesz kompleksowej usługi, gdzie zajmiemy się zarówno karoserią, jak i wnętrzem Twojego auta? Powierz je nam. Dokładnie je umyjemy i wyczyścimy każdą najdrobniejszą szczelinę. Efekt jak z salonu gwarantowany!

Twój samochód wybrałby Łowców Blasku!

Karoseria na błysk, wnętrze pachnące czystością

Chronimy blask nowych aut, przywracamy błysk i świeżość używanym pojazdom.

DO GÓRY

    Otrzymaj bezpłatną wycenę

    5 stars

    Moje oczekiwania zostały w pełni spełnione i fajnie że właściciel oraz inni podeszli do mojego auta tak jak należy pomimo tego, że nie kosztuje miliona złotych. Na pewno wrócę na dalsze zabiegi. Z czystym sumieniem polecam!

    Pozdrawiam Artur Bagiński