O samochodach moglibyśmy godzinami...

Ale zamiast tylko rozmawiać, postanowiliśmy zebrać naszą wiedzę i doświadczenia z obszaru car detailingu i przedstawić ją w formie spisanej, byś miał do niej dostęp zawsze, kiedy potrzebujesz.

motodetailing

Detailing motocykli to nie jest dla nas obcy temat. Mamy sporo znajomych, którzy kochają motocykle i zawsze nas namawiali, żebyśmy na co dzień również zajmowali się detailingiem motocykli. Nowa placówka w Zgierzu pozwoliła poszerzyć nam portfolio usług. Zanim Wam opowiemy, na czym polega Detailing motocykla Triumph Scrambler 1200 w wersji James Bond przeczytajcie tę historię.


W kwietniu otworzyliśmy wspaniałą, dużą placówkę w Zgierzu, gdzie możesz okleić swój samochód foliami ochronnymi PPF, zabezpieczyć samochód powłoką ceramiczną, zmienić kolor auta, przygotować samochód do sprzedaży, zabezpieczyć wnętrze samochodu, zadbać o skóry itp. Nasze myśli były również nakierowane na zajęcie się detailingiem i zabezpieczeniem motocykli. Mieliśmy umówić się ze znajomymi na zrobienie ich jednośladów, a przy okazji opowiedzenie Wam o tym, ale odebraliśmy telefon, który zmienił wszystko.

Detailing motocykla Triumph Scrambler 1200 w wersji James Bond

Pewnego dnia zadzwonił, jak się później okazało kolekcjoner motocykli. Porozmawialiśmy przez telefon i zaproponowaliśmy spotkanie przy motocyklu. Podczas spotkania wysłuchaliśmy potrzeb klienta i zaproponowaliśmy, co możemy zrobić z motocyklem. Wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z osobą, która bardzo zwraca uwagę na szczegóły i ma wysoki poziom estetyki. Motocykl został nam dostarczony w przyczepie. Detailing motocykla może się wydawać prosty, a z drugiej strony bardzo wymagający. Każdy, kto kiedyś pracował przy swoim jednośladzie, ma świadomość, ile czasu zajmuje precyzyjna, rzemieślnicza praca związana z dopracowaniem każdego elementu. Dobra praca i zadowolenie właściciela przy odbiorze pierwszego motocykla zaowocowała dalszą współpracą.

Norton Commando

W momencie, gdy powstaje ten tekst, pracujemy właśnie nad Nortonem Commando. Miłośnicy jednośladów wiedzą jak rzadki jest to już motocykl. Dodatkowym smaczkiem jest to, że fabryka Nortona została zamknięta, co samemu motocyklowi dodaje niepowtarzalności.

Motocykl Triumph Scrambler 1200 w wersji James Bond

Przy motocyklu Triumph Scrambler 1200 w wersji James Bond, 1 z 250 wyprodukowanych na świecie wykonaliśmy:

Bezpieczne mycie motocykla zgodne ze sztuką.

Dokładne oczyszczenie felg i szprych.

Czyszczenie i impregnacja kanapy.

Dokładne czyszczenie i zabezpieczenie elementów plastikowych.

Impregnacja elementów gumowych.

Impregnacja opon.

Polerowanie elementów lakierowanych.

Zabezpieczenie woskiem klasy premium elementów lakierowanych.

Detailing motocykla

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić z Twoim motocyklem? Zapewniamy, że jest tego sporo, ale najważniejsza dla nas jest rozmowa z KLIENTEM, aby dowiedzieć się na czym mu zależy i czego oczekuje!

Mycie wstępne:

 • Wstępne bezdotykowe mycie motocykla z wykorzystaniem aktywnej piany, 
 • Chemiczne usunięcie luźnych osadów,
 • Usunięcie resztek owadów.

Mycie zasadnicze i osuszenie:

 • Ręczne mycie szamponem o odpowiednim pH w systemie dwa wiadra,
 • Szczegółowe mycie łańcucha motocyklowego,
 • Szczegółowe mycie: plastików, tłumików, kolektora, felg, ramy, błotników, kufrów, kanapy, owiewek, lusterek, silnika – zajrzymy w każdą wnękę,
 • Osuszenie wszystkich elementów motocykla sprężonym powietrzem i ręcznikami z mikrofibry.

Dekontaminacja:

 • Usunięcie głębokich zanieczyszczeń lakieru, inaczej deironizacja,
 • Usunięcie zabrudzeń ze smoły, resztek asfaltu, opiłków metalu,
 • Ręczne glinkowanie wybranych elementów motocykla.

Regeneracja:

 • Mechaniczne polerowanie i korekta lakieru baku i innych lakierowanych elementów,
 • Mechaniczne polerowanie elementów chromowanych, 
 • Chemiczne usunięcie przebarwień na kolektorach wydechowych (jeżeli występują).

Ochrona lakieru:

 • Ochrona newralgicznych miejsc bezbarwną folią PPF,
 • Zabezpieczenie elementów lakierowanych powłoką ceramiczną/woskiem,
 • Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną/ woskiem,
 • Impregnacja elementów plastikowych i nałożenie powłoki ceramicznej,
 • Zabezpieczenie kanapy i innych elementów skórzanych,
 • Impregnacja elementów gumowych,
 • Impregnacja opon motocyklowych,
 • Zabezpieczenie elementów chromowanych,
 • Mycie i polerowanie owiewki, lusterek,
 • Zabezpieczenie owiewki “Niewidzialną wycieraczką”.

Zapraszamy do naszych dwóch placówek:

Łowcy Blasku Łódź i Łowcy Blasku Zgierz
Zadzwoń 504 810 216

Tesla Model 3 to elektryczny pojazd nastawiony na osiągi. Producent zapewnia o bezpiecznej konstrukcji. Według jego informacji dach jest  w stanie wytrzymać nacisk 2 dorosłych słoni afrykańskich. My dołożyliśmy najlepszą ochronę lakieru, czyli całą Teslę okleiliśmy bezbarwnymi foliami PPF. Dzięki temu auto jest zabezpieczone w najlepszy sposób i wygląda doskonale.

Auto przyjechało do nas prosto z salonu na zabezpieczenie lakieru. Klient zdecydował się na laminację lakieru folią ochronną PPF w pakiecie full front, czyli cały przód. Efekt wizualny przerósł oczekiwania klienta. Nie spodziewał się, że folia podniesie wartość wizualną samochodu.

Miesiąc później Tesla 3 do nas wróciła i mieliśmy przyjemność okleić folią PPF całą resztę samochodu. To oznacza jedno — bezbarwne folie PPF świetnie się sprawdzają i wywiązują ze swoich zadań perfekcyjnie. Pierwsze uderzenie kamyka na trasie już nie przyprawia cię o zawał serca. Kot chodzący po masce samochodu, nie spędza ci już snu z powiek. 

Zalety bezbarwnej folii PPF

— Folia PPF perfekcyjnie osłoni lakier przed uderzeniami kamieni, odpryskami, zarysowaniami i otarciami.
— Chroni lakier przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zasolonymi jezdniami oraz zanieczyszczeniami organicznymi.
— Folia zapewnia zachowanie oryginalnego koloru lakieru — osłona przed promieniowaniem UV.
— Chroni przed owadami, ptasimi odchodami.
— Nie uszkadza lakieru, więc można ją zdemontować.
— Chroni przed atakami wandalizmu.
— Jest niewidoczna dla oka.

Jaka jest folia PPF?! Idealnie przejrzysta, mocna, trwała. Posiada świetne właściwości samoregeneracji – self healing. Nie tylko chroni lakier, ale nadaje mu też niepowtarzalną szklistość i połysk. Jest odporna na żółknięcie i pękanie.

Co więcej, właściciel tej Tesli może już spać spokojnie i cieszyć się perfekcyjnym wyglądem swojego auta, a obcierki parkingowe przeszły do historii.

Tesla oklejona foliami PPF

Opinia klienta:

Nie martw się więcej o lakier na Twoim aucie!

Zadzwoń i umów się na oklejenie swojego wozu!

Zapraszamy do naszych dwóch placówek:

Łowcy Blasku Łódź i Łowcy Blasku Zgierz
Zadzwoń 504 810 216

Arek zdecydował się na indywidualne szkolenie z auto detailingu. Miał okazję skorzystać z naszej promocji  3+1. W cenie 3 dni, czwarty dzień był w gratisie. Czterodniowe indywidualne szkolenie z detailingu to naprawdę spora dawka praktyki i solidny zastrzyk wiedzy. To możliwość zdobycia umiejętności praktycznych, które pokażą Ci jak poruszać się w branży auto detailingu na co dzień.


Szkolenie z autodetailingu

Moim zadaniem jako trenera jest sprawić, aby na takich szkoleniach stworzyć jak najbardziej realne warunki. Za cel stawiam sobie odzwierciedlić codzienną pracę w branży auto detailingu. Mam świadomość tego, że część osób będzie tylko pasjonatami z zaawansowaną wiedzą. Wiem też, że wiele osób chce dalej pójść w branżę auto detailingu. Będą pracować u kogoś lub otwierać swoje własne studio auto detailingowe. Dlatego też nasze szkolenia są nastawione na praktykę oraz codzienne sytuacje w życiu detailera. 

Indywidualne podejście

Kursanta przeprowadzamy przez cały proces auto detailingu, przechodzimy przez takie działy jak: profesjonalne mycie detailingowe, detailing wnętrza, korekta lakieru, zaprawki lakiernicze, systemy zabezpieczeń samochodów — woski, ceramiki, quick detailery, spray waxy kończąc na zabezpieczeniu samochodu bezbarwnymi foliami PPF. W tym czasie staramy się stworzyć takie warunki, które odzwierciedlają codzienną pracę. To nie jest tak, że detailerzy tylko i wyłącznie muskają samochody przez wiele godzin i mają na to mnóstwo czasu. My też mamy swoje terminy, swoje deadliny. Praca w auto detailingu to umiejętność radzenia sobie pod presją czasu. Często jesteśmy postawieni w takiej sytuacji, że zlecenia nas gonią, a klienci dzwonią i chcą się zapisać na usługi. Co więc robimy, pracujemy po kilkanaście godzin dziennie.

Prawdziwe, realne warunki szkolenia z ekspercką wiedzą spowodowały to, że Arek miał do wykonania pracę przy dwóch różnych samochodach. Przez cały czas byłem obok, nadzorowałam, podpowiadałem i w razie potrzeby pomagałem, ale to zadaniem kursanta było wykonać pracę przy autach. Nasze szkolenia to nie jest muskanie i dotykanie problemu, to realna praca dla kursanta, żeby mógł wynieść z tego jak największą wartość dla siebie.  

Grupa wsparcia

Po odbyciu szkolenia nie zostaniesz sam. Jeśli myślisz o szkoleniu z auto detailingu, musisz wiedzieć, że nasze szkolenia są wymagające. Z drugiej strony dają mnóstwo wartości dla przyszłych detailerów. Przekazujemy ogrom wiedzy, chętnie się nią dzielimy, mamy swoją własną grupę wsparcia. Po kursie możecie liczyć na naszą pomoc, doradzimy i pomożemy.

Szkolenie z auto detailingu u Łowców Blasku

Właściciele samochodów chcą, aby ich pojazdy dobrze wyglądały i ładnie pachniały. A do tego potrzebują kogoś, kto może im w tym pomóc. Dzięki szkoleniu z auto detailingu poznasz tajniki pracy z samochodem. Mnóstwo praktyki i niezbędnej teorii, a także wskazówki dotyczące tworzenia własnych schematów postępowania. Nasze szkolenie przygotuje Cię do wykonywania zawodu detailera.

Zapoznaj się z naszą zakładką SZKOLENIA

Facebook Łowcy Blasku w Zgierzu

Facebook Łowcy Blasku w Łodzi

Starcie dwóch tytanów. Detailing wnętrza kontra Volkswagen Golf. Kto wygrał ten pojedynek?! Na usługi auto detailingu przyjechał do nas bardzo brudny Volkswagen Golf. Jak przyznał sam właściciel, auto od kilku lat nie było porządnie sprzątane. Podczas oględzin pojazdu, patrząc na stan samochodu, okazało się, że wymaga kompleksowego działania. Wszystko od tapicerki przez podsufitkę, mnóstwo piachu, zabrudzeń wymagało kompleksowego działania z naszej strony. Zresztą sami możecie to zobaczyć na załączonych filmikach.

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza

Czym jest detailing wnętrza samochodu? Podstawą auto detailingu jest ekstra dokładne, wieloetapowe czyszczenie wnętrza pojazdu, które – w przeciwieństwie do tradycyjnego sprzątania – uwzględnia wszystkie zakamarki, zagłębienia i trudno dostępne miejsca w aucie. Dzięki profesjonalnym środkom i narzędziom jest efektywne i całkowicie bezpieczne dla wszystkich materiałów. To wieloetapowa praca, powtarzana do uzyskania zadowalającego efektu. Nie występuje takie zjawisko, że wypierzemy raz fotele i uznajemy sprawę za zakończoną. Dopóki coś jest brudnego, staramy się to usunąć.

Jak dobrze wiecie, na co dzień często pracujemy z drogimi, luksusowymi samochodami, ale dla nas prawdziwy detailing, prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy dostajemy takie projekty jak ten. To tutaj wychodzi pasja, zaangażowanie, pieczołowitość, dbanie o każdy szczegół, tak aby samochód z brzydkiego kaczątka stał się pięknym łabędziem. Sami oceńcie czy to nam się udało!

Korzyści z detailingu wnętrza:

 • czyste, pozbawione plam, sierści i pachnące wnętrze,
 • mniejsze ryzyko alergii,
 • zdecydowanie większy komfort podróżowania,
 • zniwelowanie nieprzyjemnych zapachów,
 • zmniejszenie parowania szyb,
 • poprawa walorów estetycznych,
 • podniesienie wartości pojazdu.
detailing wnętrza

Zainteresował Cię ten temat – sprawdź naszą ofertę Auto detailing

Więcej na temat detailingu znajdziesz w artykule Auto detailing – czyli z jakich usług możemy skorzystać  oraz Auto detailing – co to właściwie jest.

Pozdrawiamy,
Łowcy Blasku

Warsztaty z detailingu

Warsztaty z detailingu Cars and Pizza pod batutą Jędrka Solińskiego współtworzone przez Łowców Blasku i Chemotion. Ludzie z różnych zakamarków Polski przyjechali do Zgierza, aby poznać tajniki auto detailingu. Warsztaty to fantastyczna formuła, aby spędzić wspólnie czas ucząc się i bawiąc jednocześnie. To świetna przygoda, dla osób kochających swoje samochody. Piękne fury, fajni ludzie, pyszna pizza i luźna atmosfera. Długie rozmowy i wymiana doświadczeń na temat kosmetyków do pielęgnacji samochodów. Coś co motoryzacyjne freaki kochają najbardziej. Co tam się działo? Zobaczcie sami!

Warsztaty detailingowe Cars and Pizza, których pomysłodawcą jest Jędrek Soliński to niesamowita możliwość, aby amatorzy pięknie wyglądających samochodów, auto dbacze  lub osoby, które chcą dopiero zacząć dbać o swoje auta, zaznajomiły się z odpowiednimi technikami dbania o samochód w prawidłowy sposób. Każdy uczestnik mógł liczyć na sporą dawkę teorii i praktyki. Zeszłoroczne eventy organizowane wspólnie przez Łowców Blasku, Jędrka Solińskiego i Chemotion cieszyły się niezwykłą popularnością. 

Warsztaty z detailingu w Zgierzu

Tegoroczny event odbył się w Zgierzu w nowej filii Łowców Blasku, dzięki temu mogliśmy przyjąć więcej uczestników. Podczas jednodniowych warsztatów z detailingu wszyscy uczestnicy mogli zaznajomić się z produktami marki Chemotion. To niezwykle dobre produkty, które polecamy każdemu, kto chce zadbać o swój samochód na co dzień. Razem z chłopakami z Chemotion dbaliśmy o to, żeby każdy uczestnik czuł się odpowiednio zaopiekowany. Pomagaliśmy w myciu, sprzątaniu, odpowiednim doborze kosmetyków, tak żeby finalnie auto każdego z uczestników prezentowało się nadzwyczaj pięknie. Cars and Pizza to niesamowita atmosfera, ludzie, rozmowy i oczywiście nie mogło zabraknąć pizzy! Nic nie zastąpi wspólnie spędzonego czasu, nauki, wymiany doświadczeń i sporej dawki humoru. Tegoroczny Cars and Pizza sprowadziło do Zgierza ludzi z całej Polski np. Chojnic, Szklarskiej Poręby czy Zielonej Góry, a to kilkaset kilometrów.

Facebook Łowcy Blasku w Zgierzu

Facebook Łowcy Blasku w Łodzi

Instagram Łowcy Blasku

Jeśli chcesz poznać świat auto detailingu, przeczytaj nasz artykuł AUTO DETAILING – CO TO WŁAŚCIWIE JEST

Samochód najwyższych lotów w rękach Łowców Blasku. Co to jest za maszyna!!! Wyjątkowy Bentley Continental w Zgierzu został poddany prawdziwemu spa. Klient zaufał nam ponownie i oddał w nasze ręce swój drugi samochód, który niedawno nabył.

Prace przy tym samochodzie wykonywaliśmy z bananem na twarzy! I nie ma się co dziwić. Luksusowy Bentley cieszy oko.

Bentley Continental

Detailing samochodu

Zaczęliśmy od mycia detailingowego, można by rzec, wypucowaliśmy go na błysk! Mycie detailingowe, czyli jakie? Ekstra dokładne, wieloetapowe mycie karoserii i czyszczenie wnętrza pojazdu, które – w przeciwieństwie do tradycyjnego – uwzględnia wszystkie zakamarki, zagłębienia i trudno dostępne miejsca w aucie. Dzięki profesjonalnym środkom i narzędziom jest efektywne i całkowicie bezpieczne dla wszystkich materiałów i powłoki lakierniczej. Następnie detailing wnętrza. Prace prowadzone w środku pojazdu skupiają się przede wszystkim na wyczyszczeniu, zabezpieczeniu oraz konserwacji tapicerki, plastików i innych elementów wyposażenia. Wnętrze samochodu stanie się lśniące i pachnące czystością, a każdy milimetr z ekstra ochroną przed zabrudzeniami.

Zabezpieczyliśmy lakier na kilka miesięcy, dzięki temu samochód będzie chroniony przed chemią oraz promieniowaniem UV. Łatwość mycia to kolejna cecha ułatwiająca życie właścicielowi auta. Takie zabezpieczenie lakieru gwarantuje coś jeszcze…. podkreśla głębie koloru, a co za tym idzie piękny wygląd samochodu!

Kilka słów o AUTO DETAILINGU

Sami zobaczcie jak prezentował się Bentley Continental w Zgierzu

Inspekcja folii PPF

Naszym zadaniem było również przeprowadzenie inspekcji folii ochronnej PPF zainstalowanej na przodzie samochodu. I tutaj pojawił się problem…okazało się, że folia w wielu miejscach była zainstalowana niepoprawnie. Po wspólnych uzgodnieniach z właścicielem ustaliliśmy, że będziemy zrywać całą folię i aplikować na nowo.

Taki samochód wymaga odpowiedniego anturażu i powinien wyglądać doskonale.

Więcej o foliach ochronnych PPF znajdziesz TUTAJ

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w Zgierzu na FACEBOOKU

Łowcy Blasku Zgierz

ul. Sienkiewicza 20
tel. +48 504810216
biuro@lowcyblasku.pl

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Łowcy Blasku Łódź

ul. Kilińskiego 207
tel. +48 504810216
biuro@lowcyblasku.pl

Szkolenie z folii PPF

Lubimy ludzi, kochamy samochody! Połączyliśmy to w jedno i ….zorganizowaliśmy jednodniowe szkolenie z folii PPF. Na pierwsze szkolenie w Zgierzu z okolic Szczecina przyjechali Ksawier i Marcin. To jest ponad 500 km!!! Pomimo bardzo długiej podróży chłopaki przez cały dzień byli głodni wiedzy!

Jednodniowe szkolenie z folii PPF

Do szkoleń podchodzimy bardzo indywidualnie i każdy kto jest zainteresowany tą tematyką, znajdzie coś dla siebie. Pełną ofertę szkoleń możecie znaleźć TUTAJ

Historia tego szkolenia jest niesamowita! Zaczęło się od pani Ewy, prowodyrki tego szkolenia. Czego matki nie zrobią dla swoich synów 🙂 Siła kobiet jest niepodważalna. Zatem pani Ewa wymyśliła jednodniowe szkolenie dla swojego syna Ksawiera i jego kolegi Marcina. Ilość kilometrów, jaką mieli do pokonania robi wrażenie – ponad 500 km!!!

Jak wyglądało szkolenie? Trochę śmiechu, trochę teorii i bardzo dużo praktyki. Chłopaki ćwiczyli oklejanie reflektorów, wnęk pod klamkami, słupków piano oraz progu załadunkowego bagażnika. To są podstawy, ale od czegoś trzeba zacząć. Na co kładziemy duży nacisk? Na własnoręczne przygotowywanie formatek i w tej sytuacji precyzja (no i praktyka) czyni mistrza!

Szkolenie z folii PPF

Szkolenia w Łowcach Blasku

Podczas podstawowego szkolenia poznasz zasady i techniki pracy, dowiesz się jakich produktów używać w zależności od rodzaju zlecenia oraz nabędziesz podstawowych umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia swojej przygody z profesjonalnym oklejaniem pojazdów.

Plan szkolenia:

 • Teoretyczne omówienia zasad i warunków pracy.
 • Zapoznanie się z podstawowymi narzędziami i rodzajami folii.
 • Mycie pojazdu i przygotowanie powierzchni do oklejania.
 • Wymiarowanie pojazdu.
 • Przygotowanie elementów folii.
 • Oklejanie praktyczne na małych, prostych elementach (wnęki klamek, lusterka, lampy).
 • Ocena oklejenia, sprawdzenie wykonanej pracy, korekty, dyskusja.

W naszej ofercie posiadamy SZKOLENIA PODSTAWOWE ORAZ EXPERT

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w Zgierzu na FACEBOOKU

Łowcy Blasku Zgierzu

ul. Sienkiewicza 20
tel. +48 504810216
biuro@lowcyblasku.pl

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Łowcy Blasku Łódź

ul. Kilińskiego 207
tel. +48 504810216
biuro@lowcyblasku.pl

Autodetailing w Zgierzu

autodetailing Zgierz

Otworzyliśmy drugi punkt w województwie łódzkim, tym razem AUTODETAILING w Zgierzu! To wspaniała wielka przestrzeń i morze możliwości! Auto spa na najwyższym poziomie – powłoki ceramiczne, folie PPF, renowacja lakieru, warsztaty, szkolenia… i wiele innych.

Łowcy Blasku w Zgierzu to nowe miejsce na mapie dla ludzi kochających samochody. Bardzo długo szukaliśmy miejscówki, która spełni nasze oczekiwania. Udało się! Przestrzeń, która nas nie ogranicza i pozwala realizować nasze marzenia. Chcieliśmy stworzyć autodetailing w Zgierzu z usługami premium i oficjalnie możemy ogłosić — MAMY TO!

ŁOWCY BLASKU – studio detailingu & auto spa
ZGIERZ ul. Sienkiewicza 20
tel. +48 504810216
biuro@lowcyblasku.pl

Autodetailing w Zgierzu – usługi

POWŁOKI CERAMICZNE ZGIERZ

Wysokiej jakości powłoki ceramiczne: zwiększają twardość lakieru, poprawiają wygląd, nadają szklistość i hydrofobowość, a także pogłębiają kolor. Świetnie chronią też przed czynnikami środowiskowymi czy promieniami UV.

Co daje aplikacja powłoki ceramicznej?


Zastosowanie powłok ceramicznych pozwala odizolować lakier od brudu, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale co najważniejsze – jego ochrony przed kwaśnymi deszczami, promieniami UV, solą drogową. Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym powłoka chroni przed zabrudzeniami błotem i znacznie ułatwia mycie samochodu, które w wielu przypadkach może ograniczyć się do spłukiwania karoserii wodą.

Więcej o POWŁOKACH CERAMICZNYCH

autodetailing Zgierz

OKLEJANIE SAMOCHODÓW FOLIĄ PPF ZGIERZ


Folia perfekcyjnie ochroni lakier przed uderzeniami kamieni, odpryskami, zarysowaniami i otarciami. Najbardziej SPEKTAKULARNYM zjawiskiem jest to, że folie, których używamy, mają właściwości SAMOREGENERACJI. Zarysowania, nawet te duże, „zabliźniają” się pod wpływem promieni słonecznych bądź ciepłej wody.

Folia PPF (paint protection film) to najmocniejsza z dostępnych na rynku. Stanowi ochronę lakieru przed odpryskami, rysami, obcierkami i zmatowieniem wywołanym przez czynniki chemiczne i organiczne.

Więcej o OKLEJANIU SAMOCHODÓW

ZABEZPIECZENIE WNĘTRZA NOWEGO SAMOCHODU ZGIERZ

Można ochronić i przedłużyć żywotność tapicerki bez względu na rodzaj materiału. Zabezpieczając wnętrze nowego pojazdu, zyskasz niewidoczną barierę przed zabrudzeniami.

Produkty stosowane przez nas do zabezpieczania tapicerki i innych elementów materiałowych zostały opracowane tak, aby chronić pokrycia tapicerskie przed plamami i zabrudzeniami po płynach takich jak: herbata, kawa, mleko, napoje chłodzące itp.
Formuła środka zabezpieczającego wytwarza wodoodporną warstwę wokół każdego pojedynczego włókna, pozostawiając jednocześnie między nimi otwarte przestrzenie umożliwiające „oddychanie” tkaniny bądź skóry. Rozlana ciecz pozostaje w formie kropel na górze tkaniny skąd łatwo ją usunąć. Brud można łatwo zebrać odkurzaczem, a ewentualne plamy zetrzeć przy użyciu delikatnego wodnego roztworu czyszczącego.

Niewidzialna bariera pomaga zmniejszyć tarcie, przedłuża żywotność materiałów obiciowych, skóry, tapicerki materiałowej i winylu oraz pozwala dłużej zachować ich pierwotną strukturę i wygląd.

autodetailing Zgierz
autodetailing Zgierz

RENOWACJA LAKIERU ZGIERZ

Renowacja lakieru, czyli polerowanie i korekta lakieru. Możesz być pewien, że to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Rysy i zmatowienia znikają, lakier znów lśni nieskazitelnym blaskiem. Dzięki temu, możesz przejrzeć się w masce swojego samochodu jak w lustrze.


Polerowanie/renowacja/korekta lakieru

Usunięcie z lakieru wżerów po kwaśnym deszczu, owadach, rys, oksydacji czy plam. W zależności od stopnia zniszczenia powłoki lakierniczej odpowiednio dobiera się gąbki, pady, futra, pasty oraz maszyny polerskie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to możesz przeczytać w naszym artykule – Korekta lakieru, czyli królowa detailingu

Pracujemy z autami nowymi, używanymi, flotowymi i zabytkowymi

Dbamy, by nowe auta zachowały swój blask i przywracamy błysk używanym. Przygotowujemy pojazdy do sprzedaży i car shows. Ty też zadbaj o swój samochód!

Autodetailing Zgierz – dodatkowe usługi:

zaprawki lakiernicze typu SMART,
czyszczenie i impregnacja dachów cabrio,
odkurzanie wnętrza tornadorem,
pranie i zabezpieczenie tapicerki,
czyszczenie komory silnika.

MIEJSCE SPOTKAŃ

Łowcy Blasku autodetailing w Zgierzu to nie tylko usługi, ale również miejsce spotkań – warsztatów, szkoleń i wielu innych w tematyce motoryzacyjnej. Jeśli kochasz samochody, to musisz nas koniecznie odwiedzić! To miejsce jest stworzone z myślą o Tobie.

Szkolenie z autodetailingu, czyli jak zostać detailerem?! Jeśli ten temat Cię interesuje – napisz lub zadzwoń do nas!

SZKOLENIA Z AUTODETAILINGU ZGIERZ

W Łowcach Blasku szkolimy z autodetailingu, korekt lakieru, powłok ceramicznych i folii ochronnych PPF.

Gwarantujemy, że to nie jest kolejne nudne szkolenie, po którym zostaje Ci tylko papierek. W efekcie zyskasz o wiele więcej. To wiedza, a przede wszystkim praktyka, dzięki której zdobędziesz informacje, jak wykorzystać zdobyte umiejętność. Dzięki niemu, poznasz esencję wielu lat moich doświadczeń w branży car detailingu.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE AUTO DETAILING

Kursanta przeprowadzamy przez cały proces auto detailingu i przechodzimy przez takie działy jak: profesjonalne mycie detailingowe, detailing wnętrza, korekta lakieru, zaprawki lakiernicze, systemy zabezpieczeń samochodów — woski, ceramiki, quick detailery, spray waxy kończąc na zabezpieczeniu samochodu bezbarwnymi foliami PPF. W tym czasie staramy się stworzyć takie warunki, które odzwierciedlają codzienną pracę, abyś mógł się poczuć jak prawdziwy detailer.

Jeśli interesuje Cię indywidualne szkolenie, to przeczytaj nasz wpis blogowy i dowiedź się więcej TUTAJ

WIĘCEJ O SZKOLENIACH znajdziesz w zakładce SZKOLENIA https://lowcyblasku.pl/szkolenia-z-autodetailingu-i-folii-ochronnych-ppf/

Chcesz poczuć nasz klimat? Do aut zawsze podchodzimy z szacunkiem, ale również z dobrym humorem i bananem na ustach. Chcesz porozmawiać o tym, jak dbać o swój samochód, to zadzwoń i po prostu zapytaj.

Auto prosto z salonu

Właśnie odebrałeś auto z salonu i codziennie je oglądasz, czy przypadkiem na lakierze nie pojawiła się jakaś skaza? Chcesz, aby zawsze było czyste, ale obawiasz się, że po wizycie na myjni pozostaną koliste zarysowania i zmatowienia? Masz stres za każdym razem, gdy parkujesz auto na parkingu pod gołym niebem? Nie musi tak być. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć lakier w nowym samochodzie, żebyś nieustająco mógł cieszyć się jago nowym blaskiem.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o car detailingu?

Zadzwoń, napisz lub po prostu odwiedź studio Łowców Blasku w Łodzi !

DO GÓRY

  Otrzymaj bezpłatną wycenę

  5 stars

  Moje oczekiwania zostały w pełni spełnione i fajnie że właściciel oraz inni podeszli do mojego auta tak jak należy pomimo tego, że nie kosztuje miliona złotych. Na pewno wrócę na dalsze zabiegi. Z czystym sumieniem polecam!

  Pozdrawiam Artur Bagiński